15 września 2016

Pierwsza wypłata

Nic tak nie cieszy jak powiększający się stan Twojego konta. Dodatkowo jeśli jest to konto prowadzone w bitcoin radość jest jeszcze większa. Czyli co? Wypłacamy? Wypłacamy!

Jeśli na Twoim koncie w BitClub Network uzbiera się już kwota, którą z miłą chęcią zobaczyłbyś w swoim prywatnym portfelu bitcoin będzie trzeba wykonać kilka prostych kroków. Być może niektóre z nich masz już za sobą, ale lepiej sprawdź wszystko po kolei.
Najpierw przejdź do Twojego profilu i upewnij się, że prawidłowo wprowadziłeś swój adres bitcoin
Swój adres znajdziesz w swoim portfelu. Jeśli skorzystałeś z mojej rady i założyłeś portfel w BlockChain możesz skorzystać z artykułu Twój portfel w BlockChain gdzie znajdziesz informacje w jaki sposób uzyskać swój adres portfela.

Po zapisaniu adresu możemy przejść do wypłaty.
Aby zlecić wypłatę ponownie rozwijamy menu "Moje konto" i wybieramy z niego jedyną oczywistą opcję: Wypłać Bitcoiny. Teraz z pomocą przyjdzie nam kalkulator (nie marudź, dasz radę!)
Jeśli wypłacasz kwotę mniejszą niż 2BTC BitClub Network pobiera prowizję w stałej wysokości 0.002BTC (przy założeniu aktualnego na dzień dzisiejszy kursu jest to ok 5zł). Kwotę te (dodając najlepiej na 4 miejscu po przecinku jeszcze jedynkę, zgodnie z sugestią na stronie) musisz odjąć od dostępnej na Twoim saldzie kwoty a następnie wpisać jako kwotę do wypłaty. Oczywiście całe obliczenia wykonujesz gdy chcesz wypłacić całą zgromadzoną na koncie kwotę. Jeśli chcesz wypłacić tylko część po prostu wpisujesz tę kwotę i liczysz się z tym, że z konta zniknie dodatkowo wspomniana kwota prowizji.

To tyle. Po wciśnięciu guzika Wypłać BTC kwota zostaje przekazana do wypłaty.
Zgodnie z informacją na stronie może to potrwać nawet 24h, o czym zostajemy także poinformowani na swój adres e-mail
Stan swojej wypłaty można także znaleźć na swoim koncie w Portfelu kredytowym
Przewijając stronę na dół znajdziemy dwa wpisy (chyba, że kwota wypłaty nie była objęta prowizją, czyli była większa niż 2 BTC)
W moim wypadku było to jak widać mniej, więc prowizja została dodatkowo doliczona do wypłaty. Na razie cały czas jest "pending", więc logując się na swój portfel nie zobaczę jeszcze żadnej wpłaty (to nie jest oczekiwanie na potwierdzenia z sieci bitcoin tylko na zlecenie przelewu z BitClub Network).
Po kilku godzinach mogłem zobaczyć już to. Pozostało mi zatem teraz sprawdzić czy rzeczywiście Bitcoiny pojawiły się w moim portfelu. Cóż za emocje!
Oczywiście jednocześnie otrzymałem dwa e-maile. Jeden od BitClub Network
 I kolejny z mojego portfela BlockChain

Mówi się, że w przyrodzie nic nie ginie. Tak samo jest z Bitcoinami. Nigdy nie giną - mogą tylko zmienić właściciela. Te pochodzące z BitClub Network właśnie to zrobiły a ja z wielką radością przyjąłem je do siebie. Otwieramy szampana?

0 komentarze :

Prześlij komentarz